Město vlastní skoro všechny pozemky (s výjimkou pozemků vyčleněných na stavbu nové budovy Úřadu práce ČR) a většinu budov, ty, které byly postaveny před druhou světovou válkou městem Pardubice.
Novější budovy, které jsou paradoxně v podstatně horším technickém stavu, zůstaly v majetku státu, který jej nyní nabízí městu za 6 milionů Kč. Za zchátralé budovy je to poměrně dost, ale na druhé straně je to klíč k celému velmi cennému území. Kdyby ty budovy získal někdo jiný než město, bylo by celé území zablokované na mnoho roků dopředu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


