Kobza (SPD): Kolaps evropské migrační politiky

19.11.2020 17:15 | Zprávy
autor: PV

Jsou Češi xenofobové? Rozhodně ne!

Kobza (SPD): Kolaps evropské migrační politiky
Foto: SPD
Popisek: Jiří Kobza, poslanec za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Je členem zahraničního výboru a místopředsedou výboru pro životní prostředí

V naší zemi žijí  imigranti z řecké občanské války v roce 1948 -  perfektně integrovaní. Máme zde imigranty z balkánských válek, vše v pořádku. Máme u nás též  desítky tisíc imigrantů z Vietnamu a Číny, kteří si hledí svého, mluví česky, jejich děti chodí do českých škol a dokonce i v rodinách používají češtinu.

Umírání západu

Když se ale podíváme na západ od našich hranic, co vidíme? Tři generace tureckých gastarbeiterů, kteří dosud často neumí německy. Vidíme islámské menšiny, které si vytrucovaly arabské školky a školy, kde se vyučuje arabsky totální a nepřátelský islám bez dozoru místních úřadů.

Vidíme bezmoc francouzských úřadů proti tlaku severoafrických imigrantů, kteří zneužili všech svobod demokracie, aby násilím islamizovali Francii. Vidíme tam i hořící a znesvěcené katedrály, zavražděné a šikanované kněze. Vidíme, že v rockovém klubu Bataclan útočili nejenom imigranti, ale i místní radikalizovaní muslimové.

Vidíme, že v Británii od začátku století útočili teroristé, většinou ze třetí generace pákistánských imigrantů. Vidíme, že ve Vídni útočil terorista, který se v Rakousku narodil.

Mám tedy několik otázek:

Jakou roli v radikalizaci muslimů hraje to, že respektováním a ustupováním jejich kulturních požadavků (arabské školky, školy, madrasy, mešity, respektování dětských nevěst, mnohoženství atd. jak vidíme např. v Německu) jim umožňujeme vytváření paralelních společenství, kde k radikalizaci nově narozených muslimů, vychovaných se všemi benefity západní společnosti,
už moc nechybí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Jiří Kobza

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tím bojem za svobodu slova?

Co uděláte, aby se lidé znovu nebáli říci svůj názor, což se bohužel za Fialovi vlády dělo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zaorálek (SOCDEM): To už není osobní spor, ale otázka fungování státu

12:06 Zaorálek (SOCDEM): To už není osobní spor, ale otázka fungování státu

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na mimořádnou tiskovou konferenci prezidenta Pavla