Kohout (ANeO): Rozsudek v kauze Janoušek

30.04.2014 18:47 | Zprávy

Zde se opět ukázalo jak justice soudí. Soud se nechal unést mediální masáží a tento rozsudek je prostě poprava za živa.

Kohout (ANeO): Rozsudek v kauze Janoušek
Foto: Lukáš Kohout - profil
Popisek: Lukáš Kohout

Jako politikovi mi nepřísluší komentovat konkrétní sazbu nebo výši, je to věcí důkazního řízení, soudu, státních zástupců a advokátů. Pro mě je zásadní zpráva – vinen. A z mého pohledu pan Janoušek je vinen. Řídit opilý a srazit člověka je hodno rozsudku vinen.

Přesto si myslím, že tento rozsudek je tak trochu tvrdý, neboť Dr. Janoušek nebyl do dnešní doby nijak souzen. O proti trestům, které jsou za dotační podvody a další je prostě dle mého názoru rozsudek tvrdý a přísný. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Motoristé

Nemyslíte, že nebýt Motoristů, tak je na tom vaše vláda líp? Aspoň na mě to působí tak, že vám dost kazí reputaci, že není měsíc, kdy by se neřešilo něco kolem nich a zazdí to pak i to dobré, co třeba děláte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPD: Zásadně odmítáme návrhy předsedkyně EK na zrušení práva veta členských států EU

4:31 SPD: Zásadně odmítáme návrhy předsedkyně EK na zrušení práva veta členských států EU

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci