Krumer (SPOZ): Proč to dovolíme?

18.09.2020 16:49

Po roce 1989 se postupně rozprodává, rozkrádá a ničí naše země. Nechtějí slevu zadarmo, když v naší zemi skupují nadnárodní monopoly a zahraniční podnikatelé pozemky. Na to ti odpovědní slyší. Po roce 1989 se postupně rozprodává, rozkrádá a ničí naše země.

Krumer (SPOZ): Proč to dovolíme?
Foto: archiv politika
Popisek: Vladislav Krumer
reklama

Nechtějí slevu zadarmo, když v naší zemi skupují nadnárodní monopoly a zahraniční podnikatelé pozemky. Na to ti odpovědní slyší a nevadí jim, že se těmi sklady, montovnami, supermarkety i dalšími developerskými nehoráznostmi nevratně ničí zemědělská půda, silnice, zahlcuje se doprava, a pokračuje tak likvidace našeho tradičního zemědělství, průmyslu i obchodu. Zbavujeme se tím za směšné ceny našeho majetku a zisky z toho od nás odtékají na západ.

Anketa

Mělo by Česko přijmout uprchlíky ze shořelého tábora v Řecku?

3%
97%
hlasovalo: 20897 lidí

Je to hrůza když jedete například po dálnici D5 z Plzně do Rozvadova, tak většinou nevidíte nic jiného, než tyto postavené krabice. To také vyvolává a odůvodňuje se potřebou pracovní síly, i nezákonná migrace a všechny s tím související problémy. Když už je někde ještě kousek zemědělské půdy, tak je tam řepka, kukuřice pro bioplynky, fotovoltaika nebo benzinka a parkoviště.

Nikde v Evropě není takové zvěrstvo, co dopustili, tolerují a prosazují vládnoucí politici u nás. Jak dlouho budeme ještě takové ničení a rozkrádání našich pozemků a majetku, kterému ještě k tomu fandí i ČT a další mainstream, trpět?

Pokud nebudeme chodit všichni k volbám, nezastavíme profláknuté strany a politiky, kteří to způsobili, a nepřestaneme poslouchat ty nesmyslné a pro nás likvidační příkazy z Bruselu a od Merkelové, tak nás už nikdo a nic nezachrání od nevratné likvidace naší suverenity a. našeho národního státu, kde už nám nebude téměř nic patřit. EU, její centrála v Bruselu a NATO podle toho, jak se chovají a co provádějí, určitě nebudou ti, kteří nás zachrání.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu PaedDr. Vladislav Krumer

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (Piráti): Je potřeba postavit se trendům z Evropské unie

20:04 Okamura (Piráti): Je potřeba postavit se trendům z Evropské unie

Projev na 104. schůzi Poslanecké sněmovny 18. června 2021 k senátnímu návrh ústavního zákona, kterým…