Mračková Vildumetzová (ANO): Plavecký bazén na Domově mládeže zůstane v provozu

06.03.2023 13:49 | Zprávy

Vytrvalý boj opozičních zastupitelů za záchranu plaveckého bazénu v Domově mládeže v Karlových Varech - Drahovicích slaví úspěch.

Mračková Vildumetzová (ANO): Plavecký bazén na Domově mládeže zůstane v provozu
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Radní pro školství a tělovýchovu Jindřich Čermák (Piráti) totiž zastupitelům slíbil, že bazén zůstane v provozu i v příštích letech. 

„Jsem velmi ráda, že jsme přiměli vedení kraje ke změně rozhodnutí. Bylo by špatné zavírat fungující sportoviště, zvláště v době, kdy se tolik volá po sportování a pohybových aktivitách všech věkových kategorií,“ říká poslankyně parlamentu a předsedkyně zastupitelského  klubu Jana Mračková Vildumetzová (ANO).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Miroslav Kavij byl položen dotaz

Jak chcete přimět Putina uzavřít mír?

A uvědomujete si vůbec, že hlavním viníkem války je Rusko, které na Ukrajinu zaútočilo? Nebo vy ten útok schvalujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Válek: Digitalizace a prevence jedním z klíčových témat uplynulých dní

16:04 Ministr Válek: Digitalizace a prevence jedním z klíčových témat uplynulých dní

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k digitalizaci ve zdravotnictví.