Němcová (ODS): Vyslovit nedůvěru vládě. Jenom za tento týden je důvodů dost

28.03.2021 12:16 | Zprávy

Komentář senátorky za ODS.

Němcová (ODS): Vyslovit nedůvěru vládě. Jenom za tento týden je důvodů dost
Foto: FB poslankyně Němcové
Popisek: Miroslava Němcová podporuje běloruské demonstranty proti Alexandru Lukašenkovi

Pondělí 22. 3.

- NKÚ oznámil, že vláda podcenila přípravu na pandemii, nakupovala nekvalitní ochranné pomůcky za miliardy korun. Ministerstva vnitra a zdravotnictví nespolupracovaly, nákupní týmy uzavíraly pro stát nevýhodné smlouvy s neprověřenými dodavateli. Jen náklady na dopravu z Číny jsou ve výši 987 miliónů korun. Klanění na letišti vskutku za všechny peníze. 13,3 miliónu respirátorů v testování neuspělo, dostali je zdravotníci a lidé v sociálních službách. Věc šetří policie.

- Premiér odjel za prezidentem do Lán, jednali prý o pudinku. Věru rafinovaný krycí název pro odvolání Blatného a Petříčka.

- Soud rozhodl, že ministerstvo financí jednalo protiprávně, když odmítlo zveřejnit zprávu Olaf o Babišově “podnikání” s dotacemi.

Úterý 23. 3.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Mediální hnojomety v akci

7:17 Štěpánek (Trikolora): Mediální hnojomety v akci

Žijeme v zemi, kde se za asistence ODS kamsi vypařilo 12 bitcoinových miliard, ale média řeší Trikol…