Nerušil (SPD): Klimatické plány Prahu neuklidí

29.03.2025 8:05 | Monitoring
autor: PV

Březnové 22. zastupitelstvo hl. města Prahy začalo protestem pracovníků Technických služeb Praha proti pirátským zásahům do vedení podniku. Podnik musí vést odborníci, nikoliv klimatičtí ideologové!

Nerušil (SPD): Klimatické plány Prahu neuklidí
Foto: Archiv J. Neručila (Khalil Baalbaki)
Popisek: Josef Nerušil

Zasedání pražského zastupitelstva začalo protestem pracovníků technických služeb. Asi nikoho nepřekvapí, že když je někde na magistrátu problém, tak se jedná o gesci pirátských politiků. Takže kromě Zdeňka Hřiba, který zprasil pražskou dopravu na úroveň neprůjezdnosti, tu máme i riziko, že dopadneme jako v Itálii, kde byla města v důsledku stávky popelářů zavalena po několik týdnů odpadky.

Za hnutí SPD protest podporujeme. Zaměstnanci nestávkují za vyšší mzdy. Chtějí jen slušné zacházení ze strany města. Chtějí, aby do řízení podniku nezasahovali politici. Tomu se jim ale ze strany pirátských politiků, kteří mají technické služby na starosti, nedostává.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Josef Nerušil

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Kuba: Nová komunikace přináší zklidnění dopravy v centru města

20:07 Hejtman Kuba: Nová komunikace přináší zklidnění dopravy v centru města

Klidnější a bezpečnější centrum města. Takový vánoční dárek si pro obyvatele Kaplice na Českokrumlov…