ODA půjde do parlamentních voleb s hnutím Pro Zdraví a Sport

19.07.2017 10:29 | Zprávy

Předseda ODA Pavel Sehnal uzavřel v pondělí 17. července dohodu o volební spolupráci s hnutím Pro Zdraví a Sport.

ODA půjde do parlamentních voleb s hnutím Pro Zdraví a Sport
Foto: ODA
Popisek: Občanská demokratická aliance

Do letošních parlamentních voleb tak ODA půjde s podporou hnutí Pro Zdraví a Sport. Svým podpisem to spolu s Pavlem Sehnalem stvrdil také předseda hnutí PRO Zdeněk Kubec.

„Hnutí PRO Zdraví a Sport pro nás reprezentuje hodnoty, kterou jsou nám velmi blízké jako např. efektivní řízení zdravotnictví odborníky s důrazem na prevenci, podpora pohybových aktivit u všech věkových skupin obyvatel (jelikož prostředky investované do pohybových aktivit šetří prostředky investované do zdravotnictví) a podpora všech smysluplných forem trávení volného času mládeže. Jako sportovec mám navíc k zástupcům hnutí v čele s panem Kubcem velmi blízko, proto jsme se rozhodli pro vzájemnou spolupráci. Sport jako jedno ze svých hlavních témat má navíc i náš prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek,“ řekl předseda ODA Pavel Sehnal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štefec (Trikolora): Ukrajina splnila svůj historický úkol

11:17 Štefec (Trikolora): Ukrajina splnila svůj historický úkol

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dalšímu vývoji války na Ukrajině