Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa

24.12.2025 18:12 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Vánocům.

Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa
Foto: Repro XTV
Popisek: Tomio Okamura

Přátelé, chtěl bych Vám svým jménem i jménem hnutí SPD popřát hezký zbytek adventu, hezké, klidné a milostiplné Vánoce i vše dobré v novém roce. Vánoce jsou naše tradiční svátky a jsou i svátkem našich rodin. Přeji Vám všem prožití svátků v teple rodinného krbu, s Vašimi přáteli a blízkými. Nenechme si tyto hezké chvíle nikým vzít. Nenechme nikoho, aby rozbil naše mezilidské vztahy. Rodina a přátelství jsou pilíři našich životů, naší společnosti i národa. Národ je větší rodinou. Rodina i národ jsou přirozenými entitami, a proto je sociální inženýři tolik nenávidí.

Progresivisté, neomarxisté a budovatelé Nového světového řádu se snaží rozbít mezilidské vztahy, rodiny i národy, aby mohli izolované jednotlivce lépe ovládat a učinit z nich tupé otroky obludného hybridu mezi neoliberalismem a neomarxismem. Když budeme mít mezi sebou hezké mezilidské vztahy, když o ně budeme pečovat, když budeme mít silné rodiny, budeme mít i silný národ a ubráníme se před vnitřními i vnějšími nepřáteli a v naší zemi se bude dobře žít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle Babiše je vaše nejmenování uzavřená věc.

Co vy na to? Je uzavřená i pro vás nebo co uděláte? A co říkáte na to, že vás tak vlastně i premiér hodil přes palubu? Čekali jste něco jiného, když ani nechtěl podal žalobu a vy jste s tím neměli problém? Neudělali jste chybu? Je koalice po tomto rozhodnutí dál jednotná?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…