Okamura (SPD): Ve vlastním městě se kvůli cizincům nemůžeme cítit nebezpečně

27.07.2015 11:18 | Zprávy

Tomio Okamura na Facebooku vyhodnotil svou páteční návštěvu Teplic, kde se zúčastnil hromadného venčení psů pod okny arabských hostů, ale také besedy s místními občany:

Okamura (SPD): Ve vlastním městě se kvůli cizincům nemůžeme cítit nebezpečně
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Lidé hovoří s Okamurou. Stěžují si na soužití s arabskými hosty.

V pátek jsem se v Teplicích společně s kolegy našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zúčastnil velkého setkání s místními občany, jelikož jsem si chtěl přímo na místě poslechnout, na co konkrétně si občané Teplic nejvíce stěžují v souvislosti s arabskými návštěvníky města. Na naše společné setkání, jehož součástí byla procházka s pejsky, přišlo více než 700 obyvatel Teplic a dozvěděl jsem se od nespokojených občanů, že lázeňští hosté z arabských zemí neustále svým hlasitým projevem v centrálním Šanovském parku ruší noční klid, zanechávají po sobě každý den velké množství odpadků na veřejném prostranství, ničí parkovou zeleň a jejich nevychované děti čas od času bezdůvodně napadají návštěvníky parku a jejich čtyřnohé miláčky.

Domluvili jsme se na společném postupu řešení této situace a podle místních občanů by nejlepším řešením bylo řádné poučení lázeňských hostů ze strany jejich provozovatele o správném chování v hostitelské zemi. Trvám na tom, že není možné, abychom se ve vlastním městě či ve vlastní zemi cítili kvůli cizincům nebezpečně. A už vůbec není možné, abychom se my ve vlastní zemi přizpůsobovali životnímu stylu Arabů či Afričanů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letocha (STAN): Komunisté. Slovy to začíná a násilnými činy končí

20:16 Letocha (STAN): Komunisté. Slovy to začíná a násilnými činy končí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyhozenému Vojtěchu Pšenákovi ze sídla KSČM.