Pernica (KSČM): Jak to dopadne?

18.07.2017 5:31

Parlamentní volby se blíží. Program KSČM je zcela jasný a vyplývá z požadavků občanů a snahy sjednat maximální nápravu tak, aby lidé mohli v klidu žít i pracovat.

Pernica (KSČM): Jak to dopadne?
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Život je změna, jen si nejsem jist, zda vždy vede k lepšímu. KDU-ČSL se spojila se STAN a najednou lidovci zvláště na Moravě prozřeli a proti tomuto svazku vehementně protestují. Piráti dostáli svému jménu a zalovili v rozčeřených vodách a spolupráci nabízejí STAN poslance Gazdíka. ČSSD pro změnu odstavila svého předsedu a dnešního premiéra Sobotku a svůj osud vložila do rukou halasného rétora Zaorálka. Bohužel jsou ale občané nedůslední a jak sám Zaorálek smutně říká, volební program nečtou. ODS se příliš nezměnila, jen vyprala modrý kabátek a stará jména vidíme za tváří nového předsedy strany Petra Fialy. TOP 09 evidentně není schopna naplnit kandidátky, takže  je jim najednou dobrá strana Martina Bursíka. Zato v hnutí ANO to mají jasné. Všude je vidět pouze Babiš, který zřejmě pracuje na tom, aby se naše republika dostala pod vládu jediného muže.

Co na to říct, možná vzniknou ještě před volbami další nové subjekty, kde jejich promotéři budou věřit v úspěch a slíbí možné i nemožné. Tak trochu pánové a dámy pozapomněli na to, že po minulé čtyřleté zkušenosti si lidé velmi dobře pamatují, co dobrého pro ně která strana udělala či zda sliby zůstaly pouze na papíře a politici již ani nevědí, co vlastně naslibovali. Program KSČM je zcela jasný a vyplývá z požadavků občanů a snahy sjednat maximální nápravu tak, aby lidé mohli v klidu žít i pracovat.

Parlamentní volby máme za pár dnů. Hlavní „divadelní představení“ některých politických stran teprve zažijeme. Země ovinutá billboardy a plakáty, média měnící se v přehled barevných inzerátů, to vše již známe. Možná by bylo lepší, kdyby takto peníze vyhozené doslova z okna posloužily těm, kteří pomoc skutečně potřebují. Dosažení dobrých volebních výsledků je prvním stupínkem ke splnění volebního programu KSČM. Věřím, že si každý z nás najde čas zastavit se ve volebních místnostech a dát hlas těm, kterým jde opravdu o prospěch nás všech, nejen pár jedinců.

Emil Pernica, předseda OV KSČM Blansko a kandidát do Poslanecké sněmovny PČR v Jihomoravském kraji

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček (ČSSD): Pokud změna, tak pořádná

22:34 Hamáček (ČSSD): Pokud změna, tak pořádná

Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti ČSSD