Prokop (ANO): Co vám chybí na Jižním Městě?

05.08.2016 9:50 | Zprávy
autor: PV

Vedení jedenácté městské části má za sebou téměř dva roky ve funkci, bohužel bylo v prvním roce zaměstnáno především krizovým managementem, personálními i smluvními změnami a narovnáním mnoha křivd z minulosti.

Prokop (ANO): Co vám chybí na Jižním Městě?
Foto: ANO 2011
Popisek: Ondřej Prokop, radní Prahy 11 za hnutí ANO 2011

Vedení jedenácté městské části má za sebou téměř dva roky ve funkci, bohužel bylo v prvním roce zaměstnáno především krizovým managementem, personálními i smluvními změnami a narovnáním mnoha křivd z minulosti. Z úsporných důvod bohužel došlo i k určitému zhoršení služeb, jako je například uzavření informačního/kopírovacího centra na Hájích, ukončení projektu Jižní Město pro život v rámci Jihoměstské majetkové a další. Vedení radnice bylo také zaměstnáno řešením jak ukončit megalomanské developerské projekty, které bylo potřeba nutně zastavit či jednat o jejich úpravě.

Letošní rok je pak poznamenán vleklou koaliční krizí. Nyní je však vyřešena většina hlavních problémů z minulosti. Povedlo se nám stabilizovat a zefektivnit činnost obou akciových společností,  také se podařilo vyřešit většinu problémových kauz týkajících se developerů. Za zmínku stojí i vyřešení problémů s budovou Sandra a jejího okolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci

21:05 Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.