SPO: Karel Sládeček lídrem v Moravskoslezském kraji

05.07.2017 10:09

Lídrem kandidátky Strany Práv Občanů v Moravskoslezském kraji byl do následujících Parlamentních voleb členskou základnou zvolen Mgr. Karel Sládeček (54), krajský zastupitel a ředitel školicího střediska.

SPO: Karel Sládeček lídrem v Moravskoslezském kraji
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

Karel Sládeček se začal o politiku zajímat ve 40. letech a do komunální politiky aktivně vstoupil v roce 2010, kdy se podílel na vzniku politického hnutí Ostravak. Pod jeho hlavičkou pak pracoval v zastupitelstvu města Ostravy. V roce 2012 své členství v hnutí ukončil a v lednu 2013 podepsal přihlášku do Strany Práv Občanů - Zemanovci. V tomtéž měsíci rezignoval na post zastupitele města Ostravy. V říjnu 2016 byl zvolen členem Zastupitelstva Moravskoslezského kraje a v únoru 2017 místopředsedou Strany Práv Občanů. Mezi jeho záliby patří cestování, kultura a sport, zejména pak lední hokej. Je dlouholetým aktivním fanouškem hokejových Vítkovic. Jeho celoživotním koníčkem je studium podstaty bytí. Je vyznavačem slušnosti a zdravého selského rozumu. Nesnáší  lež, sobectví, závist a zloděje.

Na dalších místech kandidátní listiny pak naleznete skvělé lidi různých profesí, kteří už v životě něco dokázali a které spojuje především láska k vlasti a podpora prezidenta republiky, pana Miloše Zemana. Hlavním smyslem politiky SPO stále zůstává zajištění práv a jistot občanů a zachování suverenity České republiky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtmanka Stráská: Dráha na letišti v Plané bude zprovozněna dříve

22:36 Hejtmanka Stráská: Dráha na letišti v Plané bude zprovozněna dříve

Vedení Jihočeského kraje se dohodlo se zástupci společnosti Hochtief, která je zhotovitelem stavby M…