|
Hlavní město Praha |
František Ringo Čech, hudebník, textař, spisovatel, herec, dramatik a malíř |
|
Jihočeský kraj |
Petr Martan, zastupitel obce Čkyně |
|
Jihomoravský kraj Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz
Vyhoštění cizinců při spáchání trestného činuDobrý den, problém vyhoštění cizinců po spáchání kriminálního činu není problémem jen v ČR, ale jak vidíme, je i zde velmi ožehavým tématem, kdy se stává, že vyhoštění sabotují, je jim po krátké době opět umožněn vstup na území ČR. Osobně se domnívám, že v zájmu bezpečnosti by měly být tvrdší postih... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
18:12 Teleky (KDU-ČSL): Suchý únor není zákaz ani trest. Je to šanceKomentář na svém veřejném facebookovém profilu k akci suchý unor.
reklama
reklama
|
SPO: Seznam krajských lídrů do parlamentních voleb
11.08.2017 12:15 | Zprávy
autor: PV
Seznam krajských lídrů Strany Práv Občanů do Voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017
Popisek: SPO
reklama


