Šimral (Piráti): Letní tábory v Kozojedech budou v moderním prostředí, děti budou bydlet i v nových chatkách

27.06.2022 14:32 | Zprávy

Pražští radní dnes odsouhlasili záměr veřejné zakázky na celkovou rekonstrukci táborové základny Kozojedy u Kolína, kterou zřizuje hlavní město Praha a provoz zde zajišťuje Dům dětí a mládeže Jižní Město.

Šimral (Piráti): Letní tábory v Kozojedech budou v moderním prostředí, děti budou bydlet i v nových chatkách
Foto: praha.pirati.cz
Popisek: Vít Šimral

Obnova se uskuteční v letošním a příštím roce a financována bude z pražského rozpočtu v předpokládané hodnotě necelých 18 milionů korun bez DPH. 

„Areál v Kozojedech je využíván už od roku 1965 a od té doby prochází dílčími úpravami a údržbou, což je neefektivní a ekonomicky daleko náročnější než kompletní rekonstrukce. Chystanou obnovou chceme dětem především zajistit bezpečné prostředí pro trávení jejich volného času a zároveň zatraktivnit areál tak, aby odpovídal běžným standardům dnešní doby,” uvedl pražský radní pro oblast školství Vít Šimral.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Já už těm slibům, že někdo pomůže rodinám nevěřím

A víte proč, protože vy politici pořád jen slibujete. A realita? Rodiny jsou na tom čím dál hůř. Jak to vysvětíte, když jsou údajně pro vás rodiny takovou prioritou? Tím vás myslím všechny politiky. Děkuji za odpověď. Božena

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Rajchl ve Výboru pro obranu? Výsměch všem, kteří odsuzují ruskou agresi

18:12 Havel (TOP 09): Rajchl ve Výboru pro obranu? Výsměch všem, kteří odsuzují ruskou agresi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k získání postu místopředsedy Výboru pro obranu Jindř…