Solařová (ANO): 50 milionů korun za energie na sportoviště. Šlo by ušetřit

07.08.2024 6:03 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zlínským sportovištím.

Solařová (ANO): 50 milionů korun za energie na sportoviště. Šlo by ušetřit
Foto: Archiv Ivany Solařové
Popisek: Ivana Solařová

Jak efektivně spravovat naše městská sportoviště? Inspirovali jsme se například v Brně, kde Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená městem, už od roku 2004 úspěšně spravuje a provozuje 18 sportovních zařízení na území Brna. A město Znojmo jich má téměř dvě desítky.

Duchovním otcem myšlenky je náš koaliční zastupitel Květoslav Svoboda. Připravili jsme koncept vzniku samostatné městské společnosti, která by všechna sportoviště zastřešovala a provozovala a která by zajišťovala především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití na našich městských sportovištích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Český svaz bojovníků za svobodu. Excesy, ostudná vystoupení

16:12 Černochová (ODS): Český svaz bojovníků za svobodu. Excesy, ostudná vystoupení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obnovení spolupráce Ministerstva obrany a Českého s…