Svobodní: Výzva pro premiéra Sobotku a poslance

03.02.2016 14:51 | Zprávy

Velká Británie požaduje před uspořádáním referenda o svém dalším členství v EU změnu Smlouvy o Evropské unii.

Svobodní: Výzva pro premiéra Sobotku a poslance
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Svobodní vyzývají premiéra Sobotku, aby v této souvislosti trval na svolání tzv. Konventu Evropské unie, tak jak to vyžadují pravidla EU pro změny smluv.

„Premiér by měl za souhlas České republiky se změnami smluv ve prospěch Velké Británie požadovat pro ČR výjimku ze společné imigrační politiky a z povinného přijetí eura,“ říká europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Naše členství v EU

Jak se to, že chcete zůstat v EU slučuje s tím, že chcete kandidovat s komunisty, kteří jsou proti? A jak se stavíte k přijetí Eura?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Tento způsob zpracování se mi zdá poněkud nešťastný

7:17 Pokorná Jermanová (ANO): Tento způsob zpracování se mi zdá poněkud nešťastný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu rozpočtu Evropské unie