Tomášek (Soukromníci): Konec legrace. Jde o naše peníze a naše doktory

17.10.2017 18:00

Jako dítě jsem vždy nechápal, co všechno si tak obrovské zvíře, jako kůň, nechá líbit od mého táty - cholerika. Jak je možné, že při své síle se nechá honit pod sedkem, dřít v zápřahu při orbě a nechává se nakopat vždy, když šlápne na sazenici brambory.

Tomášek (Soukromníci): Konec legrace. Jde o naše peníze a naše doktory
Foto: Archiv FT
Popisek: František Tomášek, vedoucí kandidát koalice Soukromníků a Svobodných do krajských voleb v Královéhradeckém kraji

Je nás, soukromníků, milión. S rodinami máme potenciál tří miliónů voličských hlasů. Mám bohužel stejnou tíži na duši jako v dětství, spočívající v pocitu, že jsem svědkem trápení a orání s tak obrovskou sílou. Sílou, která se z nepochopitelných důvodů nechá zneužívat, buzerovat a okrádat jedním cholerikem. EET, hlášení smluv, DPH, zajišťovací příkazy, vměšování se do soukromí s výmluvou na zákaz kouření, kontroly topení, čištění komínů a k tomu všemu se přidají až likvidační pokuty. 27 kontrol jen na hostinské! To vše je třeba zredukovat až na nulu a zároveň konečně dopřát stejné potěšení pobíračům našich daní. Zarazit všem papalášům, kteří předstírají práci 24 hod, denně rozkrádat daně vyplacením si práce, kterou nevykonávají atd..Nabízíme řešení spočívající v možnosti volit sami sebe prostřednictvím kandidátek ODS, na kterých najdete 40 našich zástupců Soukromníků. Pokud máte výhrady k některým osobnostem z řad ODS, kvůli kterým byste tuto stranu nechtěli volit, můžete udělat kompromis zakroužkováním našich kandidátů a zvolit tak pouze Stranu soukromníků.

Nenechme se znovu napálit. Každý, hlavně Ti, kdo všechny tyto buzerace odhlasovali, jako každé volby slibují, že se nás zastanou. Nezastanou. Jejich kapsy mají přednost. Zárukou je jenom Soukromník. Nestydí se jít i do likvidace našich soukromých obvodních lékařů a specialistů tím, že statním lékařům přidávají miliardy a soukromým lékařům EET a miliardy chtějí tahat z jejich kapes. Myslím, že překročili naši trpělivost. Jsou schopni všeho.

Nebuďme tažní koně!

Ing. Jiří Tomášek,
kandidát v Královéhradeckém kraji

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová (ČSSD): Málokdy jsem byla tak pyšná, že jsem sociální demokratka

9:33 Maláčová (ČSSD): Málokdy jsem byla tak pyšná, že jsem sociální demokratka

Komentář na facebookovém profilu k jednání ČSSD v Hradci Králové