Trikolora: Nynější dotace jsou zdrojem zla, provedeme jejich důslednou revizi

15.09.2021 5:34 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu ke kauze čerpání dotací pro neziskovou organizace Petra Fialy Centrum pro studium demokracie a kultury

Trikolora: Nynější dotace jsou zdrojem zla, provedeme jejich důslednou revizi
Foto: volimtrikoloru.cz
Popisek: Koalice Trikolóra/Svobodní/Soukromníci - logo

Miliony v dotacích pro neziskovku Petra Fialy pomohli odhalit jeho vlastní kolegové z ODS. Čerpáním dotací z veřejných rozpočtů se snaží dát koalice SPOLU dohromady Česko.

Všem dobře známý kritik Babišových dotací zřejmě nečekal, že by kolegové stříleli do vlastních řad. Ale těm zřejmě už došla trpělivost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

ČT

Dobrý den, podle vás je ČT zárukou nějaké nezávislosti a vyváženosti, a že je nutné ji povinně platit? Vždyť podle mě co se týká zpravodajství, stejnou roli a podle mě i lépe plní třeba prima CNN.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Více než 70 procent lidí nedůvěřuje vládě Petra Fialy

14:12 Okamura (SPD): Více než 70 procent lidí nedůvěřuje vládě Petra Fialy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k důvěře vládě.