Zelení: Vedra nejsou k smíchu

16.07.2026 23:08 | Monitoring
autor: PV

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na smích ministra Červeného na termín klimatické krize

Zelení: Vedra nejsou k smíchu
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Další vlna veder je tady. A zatímco jiné evropské státy připravují města na extrémní počasí, český ministr životního prostředí se klimatické krizi směje (ZDE).

Vedra nejsou k smíchu - znamenají více úmrtí, nedostatek vody, nižší úrodu, přehřívající se města, omezení výroby elektřiny i komplikace v dopravě. Klimatická krize ovlivňuje každého z nás, naše zdraví, peněženky i bezpečnost.

Řešení existují, prosazujte je s námi. Stromy ve městech, obnovitelné zdroje energie, zadržování vody v krajině, různá moderní a vyzkoušená adaptační opatření pro města a obce. A také dobrá krizová komunikace.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Zelení: Vedra nejsou k smíchu

23:08 Zelení: Vedra nejsou k smíchu

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na smích ministra Červeného na termín klimatické kriz…