Doktor se prý měl vrátit na kandidátku ODS. Sám se tomu jen směje

26.08.2013 20:13

Poslanec Michal Doktor, momentálně ve sněmovně nezařazený a organizovaný v hnutí Jihočeši 2012, se podle informací, které získaly ParlamentníListy.cz měl vrátit na kandidátku ODS. A dokonce společně s Martinem Kubou, prvním místopředsedou strany, kterého přitom vždy označoval za hlavní příčinu svého odchodu. Sám Doktor se však nad těmito informacemi pouze pousmál.

Doktor se prý měl vrátit na kandidátku ODS. Sám se tomu jen směje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Doktor
reklama

ParlamentníListy.cz získaly informaci, že by se poslanec Michal Doktor, který nedávno stranu opustil, měl vrátit jako nestraník na její kandidátku, a to ve svém domovském Jihočeském kraji. Ba co víc, její čelo měl prý sdílet s Martinem Kubou, prvním místopředsedou strany, kvůli jehož nominaci do funkce ministra průmyslu v roce 2011 ze strany odešel.

Doktor na dotaz informaci rozhodně popřel. Především zdůraznil, že strana Jihočeši 2011, jejímž je členem, a která jako jediná může o jeho vyslání na kandidátku rozhodnout, ještě o volbách vůbec nejednala. „Grémium Jihočechů jedná dnes večer,“ sdělil poslanec v SMS v pondělí odpoledne.

Ohledně spekulací o nějaké formě comebacku do ODS se nechtěl vyjadřovat, naznačil ale, že se jedná o nápad poněkud bizarní. „Hry ostatních nás sice vedou k úsměvu, to ale neznamená, že je budeme komentovat,“ zakončil poslanec Doktor své vyjádření pro ParlamentníListy.cz.  


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je to vážné, hodně vážné! Kalousek pohrozil ozbrojeným odporem proti vládě. Teď se přidal Schwarzenberg. A tím to nekončí

16:35 Je to vážné, hodně vážné! Kalousek pohrozil ozbrojeným odporem proti vládě. Teď se přidal Schwarzenberg. A tím to nekončí

ANKETA Dát moc parlamentu do rukou premiérovi v případě krize? Vládě to ve fázi zpracování diskutova…