Na kradení mít klid ani nesmíte! seknul Babiše Kalousek po ministrově projevu

26.05.2015 18:18 | Zprávy
autor: mp

Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) zareagoval na poměrně obsáhlý projev svého nástupce ve funkci Andreje Babiše (ANO) a dal jasně najevo, že mu nedá klid na to, aby mohl vysávat státní peníze. Tohle vy prostě dělat nesmíte, hřímal Kalousek. A přidala se i Miroslava Němcová (ODS).

Na kradení mít klid ani nesmíte! seknul Babiše Kalousek po ministrově projevu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek mluví o tom, že krást se nejen nesmí, ale i nemá

„Pan Babiš opravdu věří, že mu někdo uvěří, že z toho nic nemá, že stimulace poptávky není stimulací výroby. Tak já vám tady prostřednictvím předsedajícího říkám, že vy prostě lžete,“ udeřil Kalousek. Babiš si podle něj v projevu stěžoval, že tu díky opozici a panu Kalouskovi nemá klid na práci. „Ale pane ministře, na takovouhle práci vy klid ani mít nesmíte,“ hřímal Kalousek.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krach ČT: Kdo hrozí stávkou? Politici mírní emoce

19:59 Krach ČT: Kdo hrozí stávkou? Politici mírní emoce

Změny ve financování veřejnoprávních médií vyvolávají nejen kritiku, ale i silná slova ze strany ved…