Nečas dostal jasný signál, že už je čas, myslí si Hašek

15.06.2013 20:55

Na bývalou pravou ruku premiéra Petra Nečase Janu Nagyovou byla uvalena vazba, stejně tak i na bývalé poslance ODS. Podle 1. místopředsedy ČSSD Michala Haška je to jasný signál, aby Nečas odstoupil ze své funkce.

Nečas dostal jasný signál, že už je čas, myslí si Hašek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

„Jestliže se až do dneška premiér Nečas bránil rezignaci, rozhodnutí soudu o uvalení vazby na šéfku kabinetu premiéra a bývalé poslance ODS, včetně bývalého předsedy poslaneckého klubu ODS, by pro něj mělo být jasným signálem, že je čas odejít,“ píše ve svém prohlášení Michal Hašek.

„Každá další hodina, kdy se Petr Nečas bude zuby nehty držet premiérského křesla a ODS, TOP 09 a LIDEM budou za každou cenu prodlužovat tuto agonii, poškozují Českou republiku a naši demokracii,“ dodává jihomoravský hejtman.

Do premiéra Nečase se po aféře s exposlanci ODS a Janou Nagyovou pouští všechny opoziční strany. ČSSD je jednou z nich, dokonce oslovila TOP 09, aby spolu projednaly konec vlády.

Celé prohlášení Michala Haška ZDE

„Věřím, že se mezi vládními politiky najdou tací, kteří dají přednost zájmům státu před úzce stranickými zájmy a nejpozději v úterý ukončí nynější ústavní a politickou krizi,“ vzkazuje ostatním vládním stranám Hašek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Podporujte paní Ursulu, nenechte se svádět demagogy, vzkazuje národu kníže Schwarzenberg. Proti se postavil nejen Foldyna, ale dokonce i Saša Vondra

7:51 Podporujte paní Ursulu, nenechte se svádět demagogy, vzkazuje národu kníže Schwarzenberg. Proti se postavil nejen Foldyna, ale dokonce i Saša Vondra

ANKETA Může být Evropa do roku 2050 uhlíkově neutrální, jak hodlá prosazovat nová šéfky Evropské kom…