Topolánek nám napsal o tomto přitroublém politikovi ODS

03.07.2013 15:30 | Zprávy

Místopředseda Senátu Přemysl Sobotka z ODS přišel s návrhem, že by se Petr Nečas měl omluvit voličům za to, že destabilizoval politickou situaci. Mezi občanskými demokraty ale jeho nápad nenalezl příliš pozitivní odezvu.

Topolánek nám napsal o tomto přitroublém politikovi ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mirek Topolánek

„Myslím, že bychom se měli omluvit, respektive Petr Nečas, který své osobní problémy dostal tak daleko, že v daném okamžiku podal demisi a tím padla celá vláda. Destabilizoval celou situaci, ty důvody jsou pro nás jako pro ODS personifikovatelné,“ řekl Sobotka v ČT.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Evropský koordinovaný přístup

Myslíte, že lze na něco takového fakt spoléhat, a že to přinese něco pozitivního? Vždyť za většinu problémů co se týká energetiky a nejen jí může podle mě právě EU svou politikou nebo to snad vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zapomenutá slova, která „očišťují“ Filipa Turka

14:38 Zapomenutá slova, která „očišťují“ Filipa Turka

Minulý týden se rozjela kauza výroků zmocněnce Filipa Turka (Motoristé sobě) na adresu aktivistů na …