Zasedla sněmovna a už jednání o programu schůze bylo veselé. V hlavní roli zmatená předsedající Jermanová

16.06.2015 16:12 | Zprávy

Sněmovna neumožnila debatu o uprchlících. Žádostí zařadit tento bod do programu právě načnuté schůze poslanců se přitom sešlo dnes v dolní komoře hned několik a to převážně od opozice. Poslanci Úsvitu dokonce ve svých návrzích připomínali, že elektronické pokladny počkají, zatímco uprchlíci už jsou na hranicích. Jenže nic jim to nebylo platné, všechny jejich návrhy byly smetené ze stolu. Úsvit přitom nebyl sám, kdo chtěl o uprchlících jednat. Stejnou žádost předložili i občanští demokraté a komunisté.

Zasedla sněmovna a už jednání o programu schůze bylo veselé. V hlavní roli zmatená předsedající Jermanová

Poslanci se dnes o programu své schůze dohadovali poněkud bouřlivěji, než jindy. Důvodem byl problém s imigranty. Poslanci opozice dnes ve Sněmovně totiž dali najevo, že se bojí, že se za pár dní do Česka přiřítí první vlna imigrantů. Připomínali to v dolní komoře třeba Marek Černoch a Olga Havlová (oba Úsvit).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

16:44 „Nedal se koupit.“ Zlo na Nohavicu spustilo reakci

Liberální a progesivističtí komentátoři, kteří se pustili kvůli textu nové písně do legendy českého …