Česko kontroly polského masa nezruší do Rady EU 18. března, uvedl Toman

06.03.2019 19:55 | Zprávy
autor: nab

Česko neustoupí od kontrol polského hovězího masa nejméně do jednání obou stran se zástupcem Evropské komise, které se uskuteční 18. března v Bruselu. ČTK to řekl ministr zemědělství Miroslav Toman po dnešním jednání s eurokomisařem pro zdraví a bezpečnost potravin Vytenisem Andriukaitisem.

Česko kontroly polského masa nezruší do Rady EU 18. března, uvedl Toman
Foto: repro/ČT
Popisek: Miroslav Toman

„Informoval jsem ho o aktuální situaci v České republice, o včerejším (úterním) rozhovoru s polským ministrem (zemědělství Janem Krzyszofem) Ardanovským a o závazcích, které polská strana dala,“ sdělil Toman po jednání, které podle něho trvalo více než půldruhé hodiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Provokace.“ Němci zjistili pravdu o Posseltovi. Navíc historka

4:44 „Provokace.“ Němci zjistili pravdu o Posseltovi. Navíc historka

Němci výrazně podcenili reakci české veřejnosti na záměr uspořádat v Brně sjezd Sudetoněmeckého land…