Těhotná Kocábova dcera: Chlupatá důchodkyně mě nepustila sednout. Čuměla jsem

7. 3. 2012 20:45

Bulvární deník Aha! sleduje, jak se v těhotenství daří dceři bývalého ministra pro lidská práva a hudebníka Michaela Kocába Natálii. Zaznamenal proto reakci, která byla zveřejněna na sociální sítí Facebook, kde si Kocábová postěžovala na bezohledné důchodce. Prý absolutně přehlíží její těhotenství a bojují o místa k sezení v městské hromadné dopravě, seč jim síly stačí.

Těhotná Kocábova dcera: Chlupatá důchodkyně mě nepustila sednout. Čuměla jsem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lidé u bufetových stolů
reklama

Kocábová, která je v osmém měsíci a těhotenství a je to na ní znát, popisuje situaci, kdy se na chvíli zvedla ze sedadla v městské hromadné dopravě, čehož aktivně využila paní na penzi a místo během okamžiku zasedla. Kocábová se nestačila divit.

„Vstala jsem a tiskla se k lidem, aby mohla projít má sousedka, a než si s tím břichem sednu, přiřítí se chlupatá aktivní důchodkyně, odstrčí mě a zařve: "Madlo, honem rychle, pojď sem!" a obě zaberou sedačky, u kterých se tísním. Ale to tak, že se všichni musíme zmáčknout, aby se tam vešly,“ postěžovala si Kocábová na Facebooku a dodala nevěřícně: „No já teda čuměla!“ psala nastávající maminka.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…