Váleční veteráni proti hercům: Přestaňte s výzvami k občanské neposlušnosti

30.01.2013 13:03 | Zprávy
autor: Petr Blahuš

EXKLUZIVNĚ Váleční veteráni slaví vítězství Miloše Zemana v prezidentské volbě. Věří, že bude důsledně hájit zájmy České republiky a doufají v opětovné sjednocení českého národa. Iniciativu umělců, veřejně hlásající, že Zeman není jejich prezidentem, považují za zbytečné rozdmýchávání nepokojů ve společnosti.

Váleční veteráni proti hercům: Přestaňte s výzvami k občanské neposlušnosti
Foto: bojovnici-za-svobodu.webnode.cz
Popisek: Plk. Pavel Vranský

„Cítím nesmírnou radost a zadostiučinění. Jsem hrdý na své spoluobčany, kteří se nenechali, přes tvrdou masáž médií a celebrit, obalamutit, a postavili se, stejně jako v kritických okamžicích našich dějin na stranu zájmů své země,“ řekl exkluzivně redakci Parlamentníchlistů.cz plukovník Pavel Vranský, který se aktivně zúčastnil předvolební kampaně i prezidentských diskuzí.

„Byla to volba, jak má být. Stály proti sobě výrazné osobnosti a boj o vítězství probíhal bez hrubých invektiv. Otázky položené panu ministrovi Schwarzenbergovi vyplývaly z jeho životopisu a dřívějších postojů a nelze je nazvat podpásovky. Na druhé straně byl pan zvolený prezident dehonestován nepodloženým tvrzením o mocenském seskupení Klaus – Zeman,“ sdělil Vranský. Podle něj přehled schopností a integrita osobnosti nově zvoleného prezidenta zaručuje, že bude dobrým prezidentem. „Jak je mu vlastní, bude svým břitkým, neurážlivým způsobem tepat nepravosti i osoby, které jsou jejich nositeli. Jsem přesvědčen, že ve všech sférách života České republiky bude nekompromisně hájit její zájmy,“ dodal veterán od Tobruku, z nebe nad Albionem i Stalinův vězeň v jednom.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pravda o Armádě ČR a výdajích na obranu. Odkryl ji Hynek Kmoníček

11:26 Pravda o Armádě ČR a výdajích na obranu. Odkryl ji Hynek Kmoníček

„Zjistili jsme, že bývalá vláda se nikdy nedostala přes dvě procenta, protože do toho započítávala v…