„Nedělejte z nás blbce. Ne.“ Kalousek oddělal Fialu. Tomu je horko

13.04.2023 12:08 | Ze sítí

Výsměch Petru Fialovi z vlastního tábora? Bývalý ministr financí a exšéf TOP 09 Miroslav Kalousek se neudržel a zareagoval na twitterový příspěvek předsedy vlády, že se kabinetu podařilo zkrotit růst cen, protože meziměsíční inflace je pouze „0,1 %“. Přitom březnová míra inflace činila 15 procent. Šéf vlády schytal na twitteru pořádnou smršť. „Nedělejte z nás blbce,“ vzkazuje Kalousek premiérovi.

„Nedělejte z nás blbce. Ne.“ Kalousek oddělal Fialu. Tomu je horko
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Zastavila vláda růst cen? Podle Petra Fialy ano. Na svých sociálních sítích se premiér pochlubil, že meziměsíční inflace byla pouze 0,1 procenta a rozpoutal tím peklo.

„Inflace je nejnižší od loňského dubna a nadále klesá. To je dobrou zprávou pro všechny občany naší země. Je vidět, že náš přístup se vyplácí. Stejně tak jako se podařilo zkrotit ceny energií a pohonných hmot, se totéž postupně podaří také s cenami potravin a celkovou inflací. Musíme být trpěliví a nedělat neuvážená rozhodnutí. Zvládneme to!“ Stojí na twitterovém účtu premiéra jako popisek grafiky, která tvrdí: „Krotíme inflaci! Růst cen se zastavil. Meziměsíční inflace 0,1 %“. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Kalousek., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHorký , 13.04.2023 16:22:58
„Nedělejte z nás blbce,“ vzkazuje Kalousek premiérovi. To tedy brzy prozřel. Já vím, že z nás dělá blobce každá pravicová vláda a když tam blil chemik Kalousek, tak to bylo něco podobného jako je teď.

|  12 |  0

Další články z rubriky

Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

9:54 Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

Vzniká potichu v rámci velení české armády „soukromá“ tajná služba sloužící náčelníkovi generálního …