Bývalý senátor volá po zastavení Kalouska. Dovoleno je prý cokoliv

15.07.2012 21:14 | Zprávy

Jiří Vyvadil, bývalý senátor za ČSSD, burcuje proti ministru financí Miroslavu Kalouskovi. Jeho chování je prý v polistopadové historii srovnatelné snad jen s Miroslavem Sládkem a jeho zastrašování policistů ohrožuje právní systém v této zemi. Protože premiér evidentně není schopen svého ministra umravnit nebo vyhodit, je třeba k odstranění Miroslava Kalouska použít jakýchkoliv prostředků.

Bývalý senátor volá po zastavení Kalouska. Dovoleno je prý cokoliv
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Miroslav Kalousek sleduje čas

„Jedná způsobem, který, kdyby se jej dopustili komunisté, podala by vláda obratem návrh na jejich rozpuštění a jak znám Nejvyšší správní soud, jejímu návrhu by vyhověl,“ napsal někdejší sociálně demokratický senátor o ministru financí a místopředsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi.

Celý Vyvadilův text ZDE

Vydírání a hulvátství jako Sládek

Podle něj současné chování ministra financí opakovaně naplňuje znaky několika trestných činů (vydírání, obecné ohrožení). Mírou hulvátství se pak dá v polistopadové politice srovnat snad jen s Miroslavem Sládkem, o němž po čase většina národa správně usoudila, že je blázen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CK Válek Reisen. Ministr zdravotnictví používá na privátní cesty diplomatický pas

14:47 CK Válek Reisen. Ministr zdravotnictví používá na privátní cesty diplomatický pas

KAUZA: Radiodiagnostik Vlastimil Válek je nejen úřadující místopředseda vlády Petra Fialy a ministr …