Kalousek zlehčuje vazby na Janouška. Policista: Je to výsměch

22.04.2012 17:52 | Zprávy
autor: Pavel Kozdera

Pomalu ale jistě se veřejnost dozvídá, s kým vším byl v kontaktu vlivný pražský lobbista Roman Janoušek. Podle poslední zprávy serveru Insider se na výpisu podnikatelových telefonátů objevil také vysoce postavený úředník – šéf finančního a analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer. Miroslav Kalousek není touto zprávou ale nijak znepokojen a rozhodně jej na kobereček nepozve.

Kalousek zlehčuje vazby na Janouška. Policista: Je to výsměch
Foto: repro TV Prima
Popisek: Roman Janoušek po svém zadržení za jízdu v opilosti

Po exprimátoru Pavlu Bémovi, poslanci Borisi Šťastnému, ministrech Petru Bendlovi a Aleši Řebíčkovi nebo třeba bývalém policejním prezidentu Vladislavu Husákovi se na seznamu telefonistů obviněného podnikatele objevil i šéf FAÚ Milan Cícer.

Podle výpisu telefonních hovorů bylo několik sms zpráv mezi Janouškem a Cícerem odesláno v průběhu září 2007. Oba muži si po telefonu pouze domlouvali schůzky. Deníku Insider se podařilo zpětně vypátrat číslo Cícerova služebního telefonu, které mu bylo přiděleno, když u policie pracoval jako šéf odboru daní a později dokonce jako náměstek protikorupční služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Zrušená cesta do USA

Máte náhradní termín? A to jste ji zrušil vy nebo jak to přesně bylo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

4:44 Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

Pomáhá část českých novinářů hájit dosluhujícího náčelníka generálního štábu Karla Řehku? Tyto otázk…