Ladislav Větvička k masakru v Anglii: Je to válka. Cizí kmen přijde, začne zotročovat. Kde ho vyženou jako my Němce, tam je bezpečno. Na cestách jsem zjistil...

24.05.2017 8:54 | Zprávy

ROZHOVOR Na Náhorních Karabachu je víc bezpečno než v Manchesteru, sdělil překvapivě ParlamentnímListům.cz cestovatel, spisovatel a několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička. Proč? Protože cizí kmen, který se tam dobýval, byl vyhnán. „Ten model je všude stejný. 1. Mírový stav jednoho národa a jedné víry – 2. Okamžik, kdy dochází k infiltraci jiného národa a jiné víry – 3. První konflikty poté, co nový kmen dosáhne jistého stupně infiltrace – 4. Bod zlomu a etnická/náboženská čistka – 5. návrat do bodu jedna,“ nastínil ParlamentnímListům.cz Větvička svou teorii, ověřenou cestami po světě.

Ladislav Větvička k masakru v Anglii: Je to válka. Cizí kmen přijde, začne zotročovat. Kde ho vyženou jako my Němce, tam je bezpečno. Na cestách jsem zjistil...
Foto: Facebook Ladislava Větvičky
Popisek: Ladislav Větvička

Právě jste na Kavkaze. Pohybujete se v oblastech jako Írán, Ázerbájdžán, Náhorní Karabach, Arménie, Gruzie... Cítíte se bezpečně v souvislosti se situací v Británii? Dá se vůbec srovnat bezpečnostní situace v těchto dvou odlišných regionech? 

Není to tak dávno, kdy jsem byl v Manchesteru, takže srovnávat se dá velice dobře. Zatímco v Íránu nebo Náhorním Karabachu se člověk cítí bezpečně, v Manchesteru to bylo jiné. A to nejen v souvislosti s nejnovějším, a rozhodně ne posledním útokem v Evropě. 

Když se podíváte do historie, pak vidíte, že jak Británie, tak státy Blízkého východu a Střední Asie jsou na tom úplně stejně. Byl tam mír, pokud společnosti byly homogenní národnostně i nábožensky; a je tam válka, když dojde k útoku cizího národa či víry zvenčí (jako vždy v historii) nebo zevnitř (jako nyní ukazuje multikulturalismus). 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Martin Huml

Garanti bezpečnosti

Tvrdíte, že NATO a EU jsou pro nás garantem bezpečnosti. NATO ano, ale jakým garantem bezpečnosti je EU? V čem? Jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

9:54 Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

Vzniká potichu v rámci velení české armády „soukromá“ tajná služba sloužící náčelníkovi generálního …