Na toto zapomínáte! Babiš pro PL o Petru Fialovi a ODS

12.05.2020 13:21 | Zprávy
autor: Radim Panenka

ODS vždy pouze slibovala a u vlády pak prosazovala opak a měla samé korupční skandály. ParlamentnímListům.cz to řekl premiér Andrej Babiš. Reagoval na slova šéfa ODS Fialy, podle něhož lidé za záchranná ekonomická opatření vděčí nikoli vládě, ale právě 'modrým ptákům'. „ODS zásadně poškodila naši zemi, to každý ví,“ uvedl Babiš.

Na toto zapomínáte! Babiš pro PL o Petru Fialovi a ODS
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO)

Šéf ODS Petr Fiala je přesvědčen, že nebýt opozice, tak vláda Andreje Babiše (ANO) nedokáže lidem v koronavirové krizi pomoct. Jemu, jako předsedovi nejsilnější opoziční strany, prý lidé rozumějí. I proto věří, že po volbách v roce 2021 bude sestavovat vládu.

„My jsme byli ti, kdo se choval odpovědně a konstruktivně a naše návrhy se uskutečnily. Dost jsme pomohli lidem. Kdyby nebylo našich návrhů, lidé nedostanou žádnou pomoc,“ uvedl Fiala pro Deník N.

Podle předsedy vlády Andreje Babiše je to nesmysl. ParlamentnímListům.cz řekl, že ODS vždy něco slibovala a ve chvíli, kdy to ve vládě mohla prosadit, dělala přesný opak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Odbor pro lidská práva

Proč jej rušíte? Čí to byl nápad? Já myslím, že je to chyba. Lidská práva jsou přeci maximálně zásadní a jestli chcete rušit nějaká agendy, třeba i z důvodu šetření, myslím, že můžete začít jako politici u sebe. To je neustále nový ministr nebo zmocněnec pro něco, což podle mě není nic jiného než tr...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proč vlastně Bakala živil Knihovnu Václava Havla? Promluvili zasvěcení

4:44 Proč vlastně Bakala živil Knihovnu Václava Havla? Promluvili zasvěcení

Knihovně Václava Havla hrozí zánik. Dle dostupných informací organizaci opustila řada osob a to včet…