Nevím, nepamatuji se. Nagyová prý při výslechu neprozradila skoro nic

22.06.2013 16:35 | Zprávy
autor: joh

Zadržená Jana Nagyová policistům mnoho nevyřešených otázek nezodpověděla. Jak informuje deník Právo, používala hlavně slova jako „Nevím.“ či „Nepamatuji se.“

Nevím, nepamatuji se. Nagyová prý při výslechu neprozradila skoro nic
Foto: euro
Popisek: Obálka časopisu EURO

Podle informací deníku Právo Nagyová pouze přiznala, že z pokynu Petra Nečase (ODS) loni na podzim domluvila dvě schůzky s tehdejší hlavou poslaneckých rebelů ODS Petrem Tluchořem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proč vlastně Bakala živil Knihovnu Václava Havla? Promluvili zasvěcení

4:44 Proč vlastně Bakala živil Knihovnu Václava Havla? Promluvili zasvěcení

Knihovně Václava Havla hrozí zánik. Dle dostupných informací organizaci opustila řada osob a to včet…