Pavel Horálek skončil ve vedení ODS na Praze 4

10.10.2012 20:08

Na středečním sněmu občanských demokratů ve čtvrté pražské městské části byl odvolán z postu předsedy Pavel Horálek. Ze 110 hlasů v tomto regionu pro odvolání zvedlo ruku 81 hlasů.

Pavel Horálek skončil ve vedení ODS na Praze 4
Foto: facebook
Popisek: Starosta Prahy 4 za ODS Pavel Horálek

Tím se potvrdily informace ParlamentníchListů.cz, že Pavel Horálek nedostal během hlasování od svých spolustraníků důvěru k dalšímu setrvání na postu.

Podle informací ParlamentníchListů.cz existovala nespokojenost velké části členské základny s předsedou oblasti Horálkem již delší dobu. Oblastní sněm ODS Praha 4 zvolil čtyřpětinovou většinou všech delegátů nové vedení. Novým předsedou oblasti byl zvolen radní městské části Praha 4 a dlouholetý člen ODS Pavel Caldr.

Místopředsedy oblastního sdružení byli zvoleni Milan Mikunda, Vladimír Schmalz, Radek Lohynský, Lucie Michková, Aneta Krajcová, Jan Schneider a Zdeněk Šmíd. Předseda pražské ODS Bohuslav Svoboda byl přítomen zahájení sněmu a měl zde i projev.

"Cílem změny vedení je generační obměna a změna politického stylu práce. Nové vedení si klade za úkol stabilizovat oblast ODS Praha 4 a připravit ji na volby v roce 2014. Delegáti sněmu také vyjádřili jasnou podporu předsedovi ODS Petru Nečasovi," informoval nový šéf oblasti Pavel Caldr.

Pavel Horálek působí zároveň jako starosta Prahy 4. Tím byl zvolen v roce 2006, v roce 2010 svou pozici obhájil. Podle informací redakce by si již nemusel udržet ani pozici starosty.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ahe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hroby“ a Zeman: Saša Vondra drtivě mluvil o Babišovi i prezidentovi. Vzbouření ulice, červené karty poněkud jinak...

10:51 „Hroby“ a Zeman: Saša Vondra drtivě mluvil o Babišovi i prezidentovi. Vzbouření ulice, červené karty poněkud jinak...

REPORTÁŽ „Miloš Zeman povýšil osobní mstu nad zájmy země a své vlastní politické strany. Větší hrozb…