Podnikatel čelí šikaně. Město mu zabavilo stoly i židle

07.08.2012 21:04 | Zprávy
autor: Radek Kraus

České Budějovice jsou krásné město, ale ne příliš pro některé podnikatele. Své si „užívá“ už nejméně dva roky Ladislav Vrabel, provozovatel pizzerie v centru města. Neustále bojuje s městem a nyní vše vyvrcholilo tím, že mu zlikvidovalo město restaurační předzahrádku. Stěhováni za asistence strážníků odřezali stolky, odnesli židle i oplocení. Město totiž tvrdí, že pizzerie neplatí za pronájem pozemku pod předzahrádkou. Provozovatel to odmítá a chystá teď žalobu.

Podnikatel čelí šikaně. Město mu zabavilo stoly i židle
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Za vším podle Vrábela není ale to, zda platí nebo ne, ale vše začalo před lety, kdy se pustil do křížku s tehdejším a také nyní současným tajemníkem magistrátu Zdeněk Řežábek, který v domě, kde má Vrábel pizzerii, bydlí. A také to, že Vrabel píše a poukazuje na různé přehmaty a nesrovnalosti magistrátu.

Před časem vyvstala kauza o utržených stěračích a opilém tajemníkovi, toho pak primátor Juraj Thoma (OPB) odvolal, aby jej zase po soudním rozhodnutí přijal zpět.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

4:44 Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

Poslanec ANO Pavel Růžička upozornil, že Armáda ČR pořídila další software pro prolamování hesel a h…