Šéfka sněmovny Němcová: Rebely ve straně nemáme

05.10.2012 18:56

Podle šéfky Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové ODS nemá žádné rebely. Političku více než oni v současnosti zajímá, jak TOP 09 zařídí obsazení postu po Jaromíru Drábkovi.

Šéfka sněmovny Němcová: Rebely ve straně nemáme
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Předsedkyně sněmovny a první místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová
reklama

Šéfka Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) logicky z toho, že se opět vyprázdní jedno z ministerských míst, nadšená není. Je však daleka úvahy, že ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek aféru kolem svých z korupce podezřelých podřízených schválně načasoval.

Drábek to načasoval?

"Nechci pana Drábka podezírat z toho, že si to načasoval," uvedla v pátečním Interview ČT24 Němcová. Dodala, že otázku na to, zda vláda tuto další aféru ustojí, si kladou všichni.

Měsíc bezvládí?

"Ne že tady bude měsíc bezvládní, takhle státní sféra fungovat nemá," sdělila v pořadu s tím, že se hrozí neobsazeného postu resortu.

Problémy ve vlastní straně ale příliš neakcentuje. "Problémy se šesti poslanci, kteří nechtějí podpořit vládní balíček, ten samozřejmě máme, já sama je rebely nenazývám, mají jiný názor na to, jak má fungovat vláda," řekla v pořadu s tím, že zmiňovaní poslanci ji překvapili více než stanovisko prezidenta Václava Klause. Ten ho má prý dlouhodobě neměnné.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen na PL! Babiš na uzavřeném jednání řekl, kdo otrávil Bečvu. „Byla to Energoaqua z Rožnova. Státní zástupce to úmyslně brzdí!"

11:36 Jen na PL! Babiš na uzavřeném jednání řekl, kdo otrávil Bečvu. „Byla to Energoaqua z Rožnova. Státní zástupce to úmyslně brzdí!"

Pouze ParlamentnímListům.cz se podařilo získat slova předsedy ANO a premiéra Andreje Babiše, která p…