Středočeský mítink ODS: Klobásy a muzika. Politici ne

07.10.2012 8:54 | Zprávy

Zábavné rodinné odpoledne pro rodiče s dětmi uspořádala středočeská ODS jako lákadlo při volební kampani. Ve čtvrtek zamířily modré slunečníky, skákací hrad a stánky pod nymburské hradby do zdejšího parku. Proslovy se nekonaly, místo nich se zpívalo na pódiu.

Středočeský mítink ODS: Klobásy a muzika. Politici ne
Foto: ddm-mb.cz
Popisek: Mladoboleslavský primátor Raduan Nwelati

Při začátku, kolem jedné hodiny odpoledne, se na „modré“ území vydalo jen pár jedinců. Během několika desítek minut sem začaly mířit maminky s dětmi, aby využily zábavy a atrakcí zdarma. ParlamentníListy.cz byly u toho.

Přišly jsme na skákací hrad, říkaly maminky

Přišly jste na kampaň, nebo na skákací hrad s dětmi? „Jsem tu na skákacím hradu kvůli dětem. Koho budu volit ještě nevím, ale určitě to nebude ČSSD, komunisti nebo Zemanovci,“ odpověděla na otázku redakce čtyřiatřicetiletá Tereza na mateřské dovolené.

Mezi lidmi rozdávali pomocníci žetony, které každý z příchozích hodil do určité oblasti: zdravotnictví, školství, sociální služby, hasiči nebo doprava. Pro děti tu bylo atrakcí a her nejvíce. Pod každým modrým slunečníkem čekalo malování na obličej, balónky, chůze po kladině, házení míčků, rybaření nebo střílení míčem na bránu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zuzana Koulová

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

4:44 Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

Poslanec ANO Pavel Růžička upozornil, že Armáda ČR pořídila další software pro prolamování hesel a h…