Volte Karla, tupé ovce. A stádo poslušně běží. Nářez od vůdce odporu k vládě

15.01.2013 6:34 | Zprávy
autor: Radim Panenka

JINÝMA OČIMA Čeští občané se prý zachovali jako stádo ovcí, které poslechlo manipulující média v německých rukou. Tak si postup Karla Schwarzenberga do druhého kola volby prezidenta vysvětluje správce největší protivládní skupiny na Facebooku Milan Mráz. V případě zvolení knížete naší zemi podle něho hrozí mnoho nebezpečí.

Volte Karla, tupé ovce. A stádo poslušně běží. Nářez od vůdce odporu k vládě
Foto: facebook.com
Popisek: Koláž umístěná na stránce faceboové komunity Stydím se za vládu ČR a chci její demisi

Skupina „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“ na facebookových stránkách sdružuje již téměř 27 tisíc lidí. Její autor a správce Milan Mráz se nyní hrozí, že by prezidentské volby vyhrál předseda TOP 09 a vicepremiér Nečasovy vlády Karel Schwarzenberg. Na své stránce to dává najevo i satirickými obrázky a pro ParlamentníListy.cz to důkladně vysvětluje.

Češi jako stádo ovcí prý poslouchají německá média

Proč měl kníže nakonec takovou podporu? „Nedokážu si to vůbec vysvětlit. Jediné možné vysvětlení je zmanipulování stáda ovcí médii. Německá média zavelela volit Karla a stádo českých ovcí houfně běželo. Je třeba pamatovat na to, že většina velkých médií je vlastněna německým kapitálem a proto i jejich zájmem je mít svého člověka ve vedení České republiky,“ míní Milan Mráz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…