Za rok 2013 bylo v sedmi transplantačních střediscích v České republice v čele s pražským IKEM transplantováno celkem 377 ledvin (z toho 83 od žijících dárců), 119 jater a 68 srdcí.
Pořadí |
Země |
Zesnulí dárci |
Zesnulí dárci p.m.p. ![]() Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. autor: Tisková zpráva Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz
Pozitivní diskriminaceNa jednu stranu odsuzujete pozitivní diskriminaci, na druhou stranu vám nevadí, že se jí vaše vláda dopouští? Proč třeba neustále zvýhodňujete Ukrajince? Já to chápal zpočátku, ale po třech letech? A druhá věc, proč už se dnes nemůžou problémy nazývat skutečnými jmény, proč se kolem některých našlap... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky![]() 16:14 CzechInvest: Český polovodičový průmysl jako prioritaVýznam rozvoje polovodičového průmyslu a jeho role v budoucí prosperitě české ekonomiky.
reklama
|