Rekonstrukce Klaudiánovy nemocnice vrcholí. Prohlédla si ji hejtmanka

12.05.2021 16:56 | Zprávy

Stavební práce na poslední etapě revitalizace a modernizace pavilonu č. 4 mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice úspěšně vrcholí, nové rehabilitační oddělení si prohlédla hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková s radním pro zdravotnictví Pavlem Pavlíkem. Klaudiánova nemocnice začala s prvními kroky rekonstrukce již v roce 2018.

Rekonstrukce Klaudiánovy nemocnice vrcholí. Prohlédla si ji hejtmanka
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Až 10 tisíc od pojišťovny. Stačí ale jedna chyba a nedostanete nic

11:30 Až 10 tisíc od pojišťovny. Stačí ale jedna chyba a nedostanete nic

Zdravotní pojišťovny letos nabízejí tisícové příspěvky na sport, vyšetření i dětské aktivity. Mnoho …