„Ču*ák.“ „Ku*va.“ Kolář mladší se omluvil za výrazy. Ale ne Zaorálkovi

13.03.2024 19:45 | Monitoring

Poslanec a kandidát do europarlamentu za TOP 09 Ondřej Kolář se na sociální síti omlouvá za vulgární urážky na adresu místopředsedy SOCDEM Lubomíra Zaorálka kvůli jeho nedávnému prohlášení, že jeho otec Petr Kolář pracuje pro společnost, která „pomáhá plnit peněženky Vladimira Putina“. Přesto si Kolář ml. neodpustil Zaorálka nyní označit jako „politickou nulu“. Nato bylo Kolářovi juniorovi připomenuto, že Zaorálek v politice působí „nikoli skrz rodiče“, a znovu zazněla kritika vůči Petru Kolářovi, jenž dle svých slov „vyrobil“ prezidenta Pavla.

„Ču*ák.“ „Ku*va.“ Kolář mladší se omluvil za výrazy. Ale ne Zaorálkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Kolář

Kolář Ondřej se vyjádřil k negativním ohlasům, jež obdržel za vulgarismy, jimiž počastoval Lubomíra Zaorálka za to, že ten řekl, že otec Koláře Ondřeje Kolář Petr pomáhá financovat šéfovi Kremlu válku. Kolář Ondřej prohlásil, že ho „unesly emoce“ a že „vulgarity do politiky nepatří“. Další urážku si ale neodpustil. „Zdravím vás z Ukrajiny. A omlouvám se všem, kterých se dotklo, že jsem politickou nulu Zaorálka, který o tátovi Petru Kolářovi prohlásil, že pomáhá Putinovi financovat válku, počastoval sprostými výrazy. Vulgarity do politiky nepatří. Unesly mě emoce,“ napsal dnes poslanec TOP 09.

Zaorálka se zastal právník Ondřej Dostál; přízvisko „nula“ nasměroval na Ondřeje Koláře a nešetřil ani jeho otce Petra Koláře, poradce a „přítele po boku“ prezidenta ČR Petra Pavla. „Kdo je nula? Pan Zaorálek se aspoň do politiky dostal sám, ne skrz rodiče. A sprosťárny jsou menší problém, než lobbista cizí firmy, který dle vlastních slov ‚vyrobil‘ prezidenta a poradcuje mu. To je problém, to do politiky nepatří! Mezi byznysem a politikou má být firewall!“ upozornil Dostál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Kolář Ondřej, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHonzaSouček , 14.03.2024 9:47:14
protekční rozmazlenec, ale i evidentní psychopat. Je jen příznačné, že do EP kandiduje za TOP09. Jen doufám, že česká společnost není natolik zaslepená, aby do EP prošel, byť jediný kandidát této pidistrany.

|  7 |  0

Další články z rubriky

Profesor Gerloch vynesl kartu, která jde proti Pavlovi

11:00 Profesor Gerloch vynesl kartu, která jde proti Pavlovi

Kdo jinému jámu kopá, do Ankary neletí,“ konstatovala ke sporu prezidenta a vlády komentátorka Karol…