"Že by někteří neuměli vést volební kampaň slušně...? Ráno, když jsem přišel ke „kampaňovému“ autu, objevil jsem na něm tento velký červený flek. Zjevně ze střely z paintballové zbraně. Pokud někdo neunese jiné názory nebo neumí vést volební kampaň slušným způsobem, říká to o něm víc než dost," napsal senátor Zdeněk Hraba, jenž se snaží o znovuzískání mandátu, na svůj facebookový profil.
"Asi něco děláte dobře, když máte i takový ohlas. Lidi už neznají hranice slušnosti a neumí vyslechnout v klidu i jiný názor. Možná to byl jen nějaký nedospělý jedinec, který se zlobí, že zítra musí do školy," zkonstatoval následně v diskuzi jeden z uživatelů.
"Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Ale někteří nejsou schopni pochopit, že dialogem se vyřeší víc, než tím, že budou škodit. Pouze ukáží na svou malost," dodal další.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vyvolení
Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 7 | 0
Další články z rubriky
18:20 Blíží se „Vítězný únor“. Stanislav Křeček má důležitou připomínku
Končící ombudsman Stanislav Křeček se vrátil ke komunistickému Vítěznému únoru roku 1948 a komunisty…
- 16:15 Doučování Foltýna v zahraničí. Šaría, protipovstalecký kurz... Za kolik? No, to budete koukat
- 13:50 A jéje. Ševčík byl v Partii s Jakobem. Bylo dusno
- 15:01 50 milionů za bitcoin. Na Decroix u Moravce vybaflo něco ošklivého
- 10:45 Andor Šándor: „Doufám, že u nás Majdan nebude.“ A riziko ukrajinských stran
- 8:20 Ústí není Praha. Falešný ruský dron už je napadrť



