„Radši tisíc Babišů, než jeden Fiala.“ Odpověď těm, co nechtějí lídra ANO

16.12.2022 9:57 | Ze sítí
autor: MaA

Pavel Hasenkopf, český právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause, se na svém facebookovém účtu pustil do rozboru současné politické situace s ohledem na blížící se prezidentské volby a nastínil možný vývoj v případě vítězství jednoho ze tří největších favoritů. Podle něj má Fiala a jeho družina obsazenu vládu i obě komory Sněmovny a Nerudová i Pavel budou poslouchat na slovo. Radši tisíc Babišů, než jednoho Fialu!

„Radši tisíc Babišů, než jeden Fiala.“ Odpověď těm, co nechtějí lídra ANO
Foto: z internetu
Popisek: Pavel a Babiš

„Uf,“ začal svůj status na Facebooku indiánským povzdechem právník Hasenkopf, jako by nevěřil, jak se někdo může ptát, jaký je rozdíl mezi Babišem na jedné a Nerudovou a Pavlem na druhé straně.

„Nechápu, jak se někdo jinak soudný může vůbec tak hloupě ptát. No dobře, tady je odpověď,“ napsal bývalý poradce Václava Klause.

„Fiala a jeho družina mají obsazenu Strakovku, Sněmovnu i Senát,“ začal s výčtem toho, kde může svůj vliv uplatňovat a také jej uplatňuje vládnoucí garnitura.

Zdroj: FB Pavla Hasenkopfa

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Napsáno přesně a stručně., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseUndatra1 , 16.12.2022 10:19:07
Fiala se nechová a nejedná jako premiér této země a tím pádem i celá ta podvodně dosazená Pětihnojka, která se chová jako parta hlupáků, ale co je horší, jako by měla za prvořadý úkol naši zem totálně zplundrovat a ožebračit . Pochopitelně, budu volit Babiše.

|  6 |  0

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…