„Tak já jedu,“ oznámil Babiš a vydal se za voliči. Zároveň také spustil svůj profil na Instagramu

16.05.2022 13:40 | Ze sítí

Bývalý premiér a předseda ANO v pondělí ráno na sociálních sítích sdílel fotku, jak sedí za volantem svého obytného vozu. „Tak já jedu,“ napsal z Průhonic, kde žije, a vyrazil za svými voliči na Moravu. Zároveň také na Facebooku oznámil, že si zřídil svůj účet na Instagramu.

„Tak já jedu,“ oznámil Babiš a vydal se za voliči. Zároveň také spustil svůj profil na Instagramu
Foto: FCB
Popisek: Andrej Babiš kritizuje Petra Fialu

Aby ho příznivci sledovali i na Instagramu, vyzval právě na Facebooku. „Bude to jízda,” slíbil jim. Pár hodin po oznámení má již téměř 3 tisíce fanoušků. 
 
Obytný vůz, se kterým Andrej Babiš na cesty vyrazil, je celý polepený plakáty hnutí ANO, které v posledních dnech mohou lidí vidět na billboardech okolo silnic. Stojí na nich heslo: „Za Babiše bylo líp“.
 
 
První zastávkou bude Břeclav. Na Moravě se Andrej Babiš zdrží až do konce týdne. Navštíví například Valtice, Znojmo, Brno či Olomouc. Příští týden zamíří do Ústeckého a Středočeského kraje. 
 
„Vracím se k roku 2013, kdy jsem také objížděl republiku. Mám i stejné oblečení, vtipkoval na benzínce u Průhonic, kde jeho tour s heslem ,Zase bude líp' ráno odstartovala,“ píše iDnes.cz. Že jde o kampaň Babiš ale odmítá, na svých cestách si chce povídat s lidmi. „V kampani žiji permanentně už několik let. Toto ale budou jen cesty za lidmi. Budu během nich navštěvovat i poslance, kteří mají v krajích své kanceláře,“ řekl iDnes.cz Andrej Babiš. 
 
Oficiální kampaň ANO před komunálními volbami zaháje až na přelomu srpna a září. Zda bude bývalý premiér kandidovat do voleb prezidentských, které nás čekají v příštím roce, se prý ještě nerozhodl. 
 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Barbora Richterová

dezinformace

Co přesně je podle vás dezinformace? Nemyslíte, že by si to měl každý vyhodnotit sám? Myslíte, že pravda se pozná vždy na první pohled? Vždyť spousta věcí se prokáže až časem. To bylo třeba povyku, když byl někdo proti očkování proti covidu, protože lidi stejně neochrání a ejhle, za čas se ukázalo, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…