Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Bývalý premiér a předseda ANO v pondělí ráno na sociálních sítích sdílel fotku, jak sedí za volantem svého obytného vozu. „Tak já jedu,“ napsal z Průhonic, kde žije, a vyrazil za svými voliči na Moravu. Zároveň také na Facebooku oznámil, že si zřídil svůj účet na Instagramu.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?
Hudebník a politický glosátor Ondřej Hejma v rozhovoru pro podcast Zákony bohatství Tomáše Lukavce h…