Tomáš Sokol výslovně podoknul, že nekomentuje samo zahájení trestního stíhání pana expremiéra. „To je věc jiná a možná je kolem toho trochu zbytečně křiku. Ovšem jestli je pravdivé to, co měl k tomu pan vrchní státní zástupce z Olomouce říct za zdůvodnění, to je jiná káva. Podle jeho mediálních výstupů se dá soudit, že ve své duši stále hýčká co etalon poslaneckých ctností a povinností obraz jakéhosi všelidového poslance, který tu je (soudruzi) pro nás. Pro lid,“ píše Sokol a dodává.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


