Analytik Koller to vidí jinak: Jeden z oblíbených argumentů multirasistů je tvrzení, že se nemusíme bát, protože u nás žádní muslimové nejsou. Jenže...

11.04.2017 18:05

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Úspěch bezpečnosti a přežití lidstva byl založen vždy na zkušenosti, předvídavosti a z nich vycházející prevenci. Snahy řešit problém, především bezpečnostní, poté, co vypukne, připomíná psa honícího vlastní ocas. Kdo tyto faktory přehlížel, ať už nositelé appeasementu v třicátých letech, tak současní reprezentanti EU i naší republiky, mířil do pekla. Bohužel takovým dojmem zbabělosti, neschopnosti a prodejnosti působí většina politické reprezentace zemí EU.“ Tak popisuje v pravidelném komentáři bez politické korektnosti pro ParlamentníListy.cz aktuální dění nejen v Evropě analytik Martin Koller.

Analytik Koller to vidí jinak: Jeden z oblíbených argumentů multirasistů je tvrzení, že se nemusíme bát, protože u nás žádní muslimové nejsou. Jenže...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Kdyby neměla média co na práci, postarají se jim o ni teroristé. Tak začínal můj článek před týdnem. A události ve Stockholmu, Oslu, Egyptě i jinde mi daly za pravdu. Máme tady opět útok ukradeným náklaďákem, opět ho řídil etnický a náboženský cizinec, muslim, který chtěl žít ve Švédsku, aniž by se stal Evropanem.

Praxe je kriteriem pravdy

O teroristických útocích pomocí automobilů pravděpodobně nemá smysl se rozepisovat. Používají je především islámští teroristé v severní Africe a Asii, především proti bezbranným civilistům. Nejčastěji to vidíme v Iráku a Izraeli. A zde nelze přehlédnout, že jsme ve stejné situaci jako Izraelci. Stejně jako tam se islámští teroristé v Evropě snaží zničit nemuslimskou společnost pod záminkou šíření víry, která se stala pro mnohé z nich zločinnou ideologií.

Kdysi jsme se učili, že praxe je kriteriem pravdy. Údajně to řekl Lenin. Na jedné straně nás většina masmédií zavaluje pravdou a láskou a na druhé vidíme v praxi pravý opak. Jeden z oblíbených argumentů multirasistů je tvrzení, že se nemusíme bát, protože u nás žádní muslimové nejsou. Je jich v naší republice zatím málo, ale nenápadně a poměrně rychle s pomocí protinárodní vlády a politických neziskovek přibývají. Je to dobře vidět ve velkých městech. Na venkov netáhnou, protože tam se lidé znají a cizinec je nápadný a občané si dávají pozor. V Brně se ve spolupráci především ANO a Zelených, což je v současnosti v podstatě jedna firma se dvěma filiálkami, a další v takzvané pražské kavárně, evidentně chystá islámské kontrarevoluce, která má potlačit vlastenecký odpor. V hlavním městě křesťanských a patriotických Moravanů! Z globalistického hlediska nic nového, vzory vidíme v Německu a ve Švédsku, ideologie přichází z Bruselu. A zde vidíme realitu současného zrcadlově obráceného světa, kde pravda se zamlčuje a lež se vydává za pravdu, menšiny terorizují občanskou většinu, pracující chudnou, zatímco příživníci se povalují v přepychu, vlastenectví je zločin, civilizovaná rodina přežitek, údajní antifašisté a obhájci lidských práv se při pronásledování vlastenců chovají jako násilnické bojůvky nacistických SA a samozvaní humanisté se pod prapory multikulturalismu připravují vyhladit Evropany mícháním ras. Ten zrcadlový svět je nejen obrácený naruby, ale ještě pokřivený, jako v zrcadlovém sále na pražském Petříně. Řada takových témat se probírala na semináři serveru Nová republika s aktuálním názvem Měnící se svět 2017 a „Projekt pro 10 milionů,“ který se konal v sobotu v Jihlavě.

Můžeme si připomenout i další lež globalistů a multirasistů. Podle nich tvoří teroristé minimální, téměř zanedbatelnou část muslimské komunity v Evropě, zatímco ostatní milují bílé Evropany, přesněji Evropanky, případně i násilím, pokud se nechtějí družit, a samozřejmě s úctou navštěvují křesťanské kostely a synagogy. Kupodivu i mnozí z těch hodných a integrovaných muslimů v uzavřených islámských komunitách podporují teroristy. Globalistická propaganda tvrdí, že je to ze strachu z okolí, tedy z těch hodných muslimů. Ale jak se mohou hodní a integrovaní muslimové bát té velké většiny hodných a integrovaných muslimů? Že by ta většina byla již ve skutečnosti menšina?

Situace se velmi podobá druhé polovině třicátých let minulého století, kdy Evropu zachvátil rozpínající se italský a španělský fašismus, německý nacismus a jim podobné politické organizace v řadě dalších zemí, mnohdy s tichou podporou vlád a nadnárodních finančních skupin. Fašisté, či nacisté měli vytvořit protiváhu vůči levicové revoluci. Dnes vidíme stejný vývoj. Řízená islámská invaze má vytvořit kontrarevoluci proti snahám kolonizovaných zemí a národů Evropy vymanit se z narůstající totality a chudoby ze strany především EU a Německa. Dalším problémem k zastření problému je válečná psychóza směřující k válce s Ruskem.

Můžeme si připomenout, že především britská vláda se koncem třicátých let nechtěla postavit nacistickému zlu. Neustálými ústupky ho podporovala a počítala s tím, že cílem invaze bude pouze tehdejší Sovětský svaz. Lordům a bankéřům v ideologické poblázněnosti a strachu z vlastních občanů, stejně jako samozvaným elitářům v současnosti, naprosto uniklo, že agresor bude mít zájem o jejich majetek, země a zotročené občany. Vítěz bere všechno a nebude se dělit, ať už má červený prapor se svastikou, nebo zelený s půlměsícem. Proč by to dělal. Nepotřebuje zbytečné, zbabělé a namyšlené elitáře, stejně jako žvanily z přemnožených vysokých škol, ani neziskovkáře parazitující na státech. Pro ně je zajímavý schopný technik, pracovitý zemědělec, nebo šikovný doktor. Elitáře a obchodníky mají vlastní.

Britští, ale i francouzští, dokonce i někteří naši, političtí elitáři, například Agrárníci, a platí to i pro současné politiky, evidentně neznali slova prezidenta Masaryka: „zlu se neustupuje, se zlem se bojuje, zlo se poráží.“ Rozhodně se nevyplácí opakované paktování se zlem, které si v podobě agresivního islámu oblíbili reprezentanti USA a Británie. Stejně se nevyplácí pohrdání vlastním národem. Národ bez elitářů přežije, někdy s velkými ztrátami, ale elitáři bez národa nikoli. Peněz se nikdo nenají, zvláště virtuálních a v historii vždy zvítězili ti, kteří měli chudé, ale odhodlané a vlastenecké bojovníky, protože porazili placené žoldnéře.

Díky ustupování zlu vypukla nejkrvavější válka v lidské historii a Evropu zachránil za cenu děsivých obětí právě ten Sovětský svaz, s nímž chtěli globalisté z Británie a Francie ještě v roce 1940 bojovat. Přitom většina Němců, s výjimkou takzvaných sudetských, nebyli nacisté. Z toho vycházel i britský premiér Chamberlain, který prodal naši republiku Hitlerovi. Podle něj a jemu podobných nebylo třeba proti Hitlerovi a jeho bandě bojovat, vždyť to byli v podstatě dobří hoši, kteří zavedli v Německu pořádek a chtěli jen osvobodit svoje soukmenovce v Sudetech od českého teroru. Dnes vidíme podobnou situaci ve vztahu k ohrožení Evropy islámem. Opět se na celé frontě ustupuje saláfistickému, vahábistickému a dalšímu primitivnímu a násilnickému zlu. Nikdo není ochoten uvalit sankce na Saúdskou Arábii, která je základnou globálního islámského terorismu.

Vlastenecký prezident osvoboditel Masaryk není v současné zemi globalistických médií, politických neziskovek, takzvané pražské kavárny, pravdy a lásky příliš frekventovaným tématem. Proč asi? V devadesátých letech se objevovaly mediální pokusy přirovnávat k němu našeho prvního globalistického spasitele. Jenže Havel byl všechno jiné, než český vlastenec, takže to nějak nevyšlo. Jeho sláva stále více bledne v konfliktu s realitou a novými informacemi a ti, kteří se ohánějí jeho odkazem, někteří nikoli zadarmo, ji dorazí úplně. Za každou takzvanou lavičku Václava Havla, stejně jako logo pražského letiště se údajně platí. Investigativní novináři by se měli na magistrátu i na letišti porozhlédnout, zda je tato informace pravdivá, případně kolik nás to stojí.

Každopádně si opět dovoluji připomenout a zdůraznit, že úspěch bezpečnosti a přežití lidstva byl založen vždy na zkušenosti, předvídavosti a z nich vycházející prevenci. Snahy řešit problém, především bezpečnostní poté, co vypukne, připomíná psa honícího vlastní ocas. Kdo tyto faktory přehlížel, ať už nositelé appeasementu v třicátých letech, tak současní reprezentanti EU i naší republiky, mířil do pekla. Bohužel takovým dojmem zbabělosti, neschopnosti a prodejnosti působí většina politické reprezentace zemí EU.

Závěrem musím multirasistům oponovat. Musíme se bát, přestože tu ještě jejich miláčci nejsou v hojném počtu. Nežijeme v osmnáctém století a informace nevozí formani s koňskými povozy. Realitu islámských zvěrstev v Iráku, Sýrii a afrických zemích a výsledky islámské invaze můžeme vidět prakticky v reálném čase. V Německu a Švédsku vražedné islámské teroristické útoky před několika lety prakticky neexistovaly. Kdyby někdo přišel s informací, že do Evropy přijde několik milionů cizinců, a z nich část je nakažena virem Ebola, všichni by řvali. Přitom islámský terorismus není nic jiného, navíc mnozí migranti jsou také prolezlí chorobami a Evropa není světovou charitativní nemocnicí. Občanům kolonií, kteří na takové etnicko-sociální experimenty přispívají prací za žebrácké mzdy a platí předraženou vodu a elektřinu, už dochází trpělivost. Prvním účinným preventivním krokem je odchod z EU, který umožní prosadit zákony ve prospěch naší vlasti a národa.

Ukázková práce politiků i médií

Obyčejný útok náklaďákem s pěti mrtvými na místě a jaký vypukl v médiích zmatek zaměřený na klamání občanů. Na počátku opět snaha zatajovat identitu pachatele. Stejnou vidíme v Norsku, kde byl zatčen výrobce bomby, sedmnáctiletý údajný ruský migrant, žijící v zahraničí sedm let. Uvidíme, nakolik je ten migrant ruský. Nicméně v Norsku bych se nedivil ani evropskému Rusovi, zvláště pokud upadl do „péče“ tamních humanistických organizací a jejich přátel bojujících proti bílé heterosexuální rodině.

Nicméně ve Švédsku se nakonec zjistilo, že řidičem teroristického náklaďáku byl Uzbek, otec čtyř dětí žijící v zemi od roku 2014 a pracující na stavbě. Dalo by se říci, že byl integrovaný. Pracoval, jeho rodina si určitě užívala bohaté multikulturní sociální podpory, o jaké se etnickým Čechům ani nezdá. Přesto měl vazbu na islámské teroristy a vraždil. Takže kde jsou řeči o integraci a integrovaných muslimech? Podle Merkelové se integrací změní. Bohužel praxe je kritériem zcela opačné pravdy. Stále jsou to muslimové a stále víc z nich se přiklání k primitivnímu násilí a teroru vůči Evropanům. Jednotliví teroristé mají širokou podporu islámské komunity. Integrace evidentně nefunguje jako brzda terorismu a v případě převážné většiny muslimů je to pouze nereálná propagandistická chiméra.

Švédská policie již přede dvěma dny mluvila o zařízení v kabině náklaďáku, ale nechtěla se vyjádřit k tomu, zda se jedná o nálož, či bombu. Dodnes (pondělí ráno) se neobjevila jasná informace. Zkušení policejní pyrotechnici určitě nepotřebují dva dny k zjištěním, zda je cosi bombou či nikoli. Pokud to Švédové nezvládnou, mohli bychom jim poslat na pomoc nějakého začátečníka z kurzu v Opatovicích. I ten by to zvládl rychleji a za český plat. Nebo se v Norsku někdo snaží z nějakého důvodu, třeba pomoci teroristům ze strany státních složek typu tajných služeb, zatajit pravdu, nebo získat čas k úpravě informací?

Zároveň se objevily informace, že v době teroristického útoku se střílelo. Dokonce, že terorista nebyl v náklaďáku sám a vezl střelce. Tato informace se rovněž nějak rozplynula. Pokud byli střelci teroristé, moc jim střelba nešla, aspoň podle počtu obětí. Prozatím dosažitelné mediální informace o střelných zraněních nemluví. Nebo zamlčují jako většina evropských médií již dlouho a korektně důležité informace umožňující prevenci?

Připomíná to práci německých tajných služeb, které byly požádány z Turecka o spolupráci při sledování teroristů. Němci to prozradili a dokonce informovali sledované osoby, vesměs Turky, žijící, nebo skrývající se na území Německa. S takovým přístupem si budeme muset na teroristické útoky opravdu zvyknout. Nebo zvolit takovou politickou reprezentaci, jež podobné úředníky vyhodí, místo aby je podporovala. Vše je výsledek členství v EU.

Ostatně německému i bruselskému multikulturnímu nadšení a podpoře teroristů se nelze divit. V čísle 2 časopisu Šifra je velmi zajímavý článek. Popisuje početné služební cesty pedofilů z německého Bundestagu a pravděpodobně i z Bruselu do Afghánistánu. Tam se ovšem oddávají nestandardní humanistické činnosti. Spolu s místními pohlaváry a narkomafiány przní malé chlapce mezi 6 a 8 lety při obřadu Bacha Bazi, což je v překladu hra chlapců, evidentně islámských. Ochranu jim poskytují vojáci Bundeswehru. Příslušníci 4. brigády rychlého nasazení ze Žatce se mají na co těšit po začlenění do „spojenecké“ německé armády pro útok na Rusko. Vpředu odhodlaná ruská obrana, vzadu nažhavení poslanci Bundestagu chránění vojáky Bundeswehru. Možná i proto takový zájem o odvody naší mládeže. Informaci zveřejnil jako první německý novinář Udo Ulfkotte, který se zabýval také islámským terorismem a počátkem roku za podivných okolností zemřel.

Možná to vážení evropští demokratičtí politici chápou jako export evropských hodnot a už se těší na přísun statisíců nových mladých zadků při slučování migrantských rodin. Je zcela logické, že takoví pedofilní reprezentanti evropské multikultury jsou lehce vydíratelní a nakonec dělají vše, co jim dodavatelé „zboží“ nařídí. Za jejich úchylnou zvrhlost platíme všichni. Kupodivu zde jsou západní tajné služby rovněž tiché, stejně jako média.

Korunu informacím o teroristickém útoku nasadila dvě prohlášení v médiích. Švédský premiér Lofven se nechal slyšet, že cílem terorismu je podkopat demokracii, ale takového cíle nebude nikdy dosaženo ve Švédsku. Pan premiér státu, který je tak ubohý, že odstranil pod tlakem genderistek genitálie lvu ve svém státním znaku, to má trochu popletené. V Rusku, nebo v Sýrii s podporou Saúdské Arábie teroristé bojují proti demokratičtějšímu režimu ve srovnání s islámem. Stejné to bylo v Libyii, Bosně a Kosovu s podporou USA a EU. Ovšem v Afghánistánu je to jen boj různých klanů o výtěžek exportu drog, v Iráku obrana sunnitů proti šíitům podporovaným z USA a v bojích afrických náčelníků je jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Kromě toho ve Švédsku už žádná demokracie není. Vláda odložila záměrně volby a doslova terorizuje občany multirasismem a potlačováním vlasteneckých názorů, stejně jako v celé západní Evropě, do níž údajně patříme a která je nám vzorem. Některé policejní stanice ve Švédsku začínají připomínat obležené pevnosti na indiánských územích v 19. století v USA. Jedná se především o pracoviště dislokovaná ve čtvrtích obývaných muslimskými migranty. Do některých budou policisty, především blonďaté policistky, dovážet obrněné autobusy.

Jako druhou perlu lze citovat vyjádření zástupce českého velvyslance ve Švédsku (Jan Buben, pozn. red.), který se předvedl jako typický produkt současného ministerstva zahraničí. Švédové se podle něj vyrovnali s teroristickým útokem v klidu. Švédové umí podle něj přijímat rány osudu v klidu a bez emocí. (snad to zvládnou i při taharuš gamea a Bacha Bazi) A co jim zbývá, i když se nejedná o rány osudu, ale rány do zad vlastní vládou. Navíc se pro ně k odvedení pozornosti vytváří obrovská show na téma ohrožení Ruskem. Doufejme, že tamní socialisty, zelené a pseudokřesťany ničící vlastní národ stejně klidně ve volbách smetou.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejsme id*oti! Tady Rockefeller nevládne! Srbský prezident vymetl Američany

16:24 Nejsme id*oti! Tady Rockefeller nevládne! Srbský prezident vymetl Američany

„Nebude tu vládnout Rockefeller, ale ti, kdo vyhrají volby.“ Srbský prezident Aleksandar Vučić v roz…