Andrej Babiš prý vrazil náměstkovi facku, spekuluje server

13.04.2015 10:24

Spory na Ministerstvu financí mezi šéfem rezortu Andrejem Babišem a jeho prvním náměstkem Lukášem Wagenknechtem zřejmě gradují. Dle serveru Echo24.cz měl dát dokonce Babiš v jedné hádce svému náměstkovi facku. Ministr financí a šéf hnutí ANO tyto spekulace označil za hloupost.

Andrej Babiš prý vrazil náměstkovi facku, spekuluje server
Foto: Hans Štembera
Popisek: Staronový předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

Inkriminovaný spor mezi oběma muži měl dle Echa24.cz vypuknout kvůli tendru na supervizi elektronických pokladen. Wagenknecht prý totiž odmítl podepsat smlouvu s firmou BDO IT, která má akci zajišťovat. Na svého šéfa údajně křičel, že nic nepodepíše, protože se nechce nechat zavřít. Hádka dle informací serveru vygradovala ve fyzické napadení, o kterém prý všichni na ministerstvu mluví, ale nikdo to přímo na vlastní oči neviděl.

Babiš tyto spekulace považuje za hloupost. Žádné spory prý s náměstkem nemá. „Neopisujte lži Motejlka. Facku jsem nikdy nikomu nedal. Žádné spory s náměstkem nemám, je to můj podřízený,“ uvedl Babiš serveru Echo24.cz. „Je to hloupost. Chápu, že jste všichni zoufalí ze mě. Je mi vás líto,“ dodal.

Jak upozorňuje server Echo24.cz, nejednalo se o první názorovou neshodu mezi Babišem a Wagenknechtem. Do sporu se prý pánové dostali i poté, co Babišův náměstek odmítl dát souhlas k revizi auditu Ministerstva dopravy, který udělil pokutu 2 miliardy za dostavbu metra stanic Dejvická–Motol.

Podle serveru jsou vztahy mezi ministrem financí a jeho prvním náměstkem dlouhodobě neudržitelné. Náměstek Wagenknecht prý dokonce žije se strachem, že je pod neustálým dohledem a sledován.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…