Babiš ke zprávě o Vrběticích: Budu to chtít odtajnit. Lidé si sami udělají obrázek

18.04.2021 14:36 | Zprávy
autor: mp

Premiér Andrej Babiš (ANO) oznámil, že bude chtít, aby si sama veřejnost udělala obrázek o tom, co se stalo ve Vrběticích v roce 2014. Česká vláda podle něj nařídila odchod všem ruským agentům. Ke slovům exministra Tomáše Petříčka se odmítá vyjadřovat.

Babiš ke zprávě o Vrběticích: Budu to chtít odtajnit. Lidé si sami udělají obrázek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) oznámil, že v pondělí seznámí s informacemi o explozích ve Vrběticích z roku 2014 celou vládu – bude žádat, aby vláda tyto informace odtajnila, aby se všichni občané dozvěděli, co se ve Vrběticích stalo a aby si o tom občané udělali obrázek sami.

„Nechci se nyní vyjadřovat, vše je ve vyhrazeném v režimu. Všechno, co říkám, je, že vláda to projedná, vláda to odtajní a veřejnost si o tom může pak udělat obraz,“ prohlásil Babiš v rozhovoru pro server Lidovky.cz.    

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Prezident

Co přesně myslíte tím, že Pavel nesmí být znovu prezident za žádnou cenu? Co jako chcete udělat, aby jím znovu nebyl? A hodláte kandidovat sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

19:20 „Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

Poslanci se vrátili k debatě o akci sudetoněmeckého Landsmanšaftu v Brně. Opozice mluvila o hnusu, p…